ثبت نام دوره سود و زیان

اخبار فوری

  • شروع ثبت نام همایش معرفی رشته های دانشگاهی در دپارتمان کنکور کارشناسی
    ( ۱۰:۳۹ ق.ظ - ۱۴۰۱/۴/۹ )
  • شروع ثبت نام تعیین سطح ==> ترم پاییز 1401
    ( ۱۱:۲۶ ق.ظ - ۱۴۰۱/۳/۳۰ )




پیوندها

نماد اعتماد الکترونیکی

آزمون های استخدامی

وزارت صنعت، معدن و تجارت

وزارت صنعت، معدن و تجارت در اجرای مواد 5 ،11 و 21 آئین نامه اجرایی قانون نظام مهندسی معدن، با همکاری سازمان نظام مهندسی معدن ایران، آزمون جهت صدور و تغییر رسته پروانه اشتغال اشخاص حقیقی در رسته های پی جویی و اکتشاف و استخراج معدن را در تاریخ 1398/09/22 برگزار می کند. 

آخرین مهلت: 7 آذر ماه 1398
 
جهت مشاهده شرایط و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.
 
 

شركت تولیدی صنعتی سیمان تهران

شركت تولیدی صنعتی سیمان تهران در نظر دارد به منظور تامین و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، واقع در تهران، از بین واجدین‌ شرایط مرد در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس از طريق برگزاري آزمون و مصاحبه (فنی، تخصصی، مهارتی و روان شناختی)، به صورت پیمانکاری طبق قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی اقدام به جذب نیروی تمام وقت طبق جدول مشاغل و مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در انتهای اطلاعیه ‌نماید.

آخرین مهلت: 22 آذر ماه 1398
 
جهت مشاهده شرایط و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.
 
 

شرکت پالایش پارسیان سپهر

شرکت پالایش پارسیان سپهر، به منظور تکمیل کادر خود از میان دارندگان مقاطع تحصیلی فوق دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد تعدادی از واجدین شرایط مرد را از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی و سایر شرایط استخدامی برای خدمت در تهران، استان فارس( شهرستان مهر) و استان بوشهر(شهرستان عسلویه) دعوت به همکاری می‌نماید.

آخرین مهلت: 19 مهرماه 1398
 
جهت مشاهده شرایط و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.
 
 

شرکت تعاونی بهره برداران صنعت هرمزگان

بدینوسیله به اطلاع میرساند شرکت تعاونی بهره بردران صنعت هرمزگان درنظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود به تعداد 27 نفر نیروی انسانی مرد،از طریق برگزاری آزمون نسبت به شناسایی افراد واجد شرایط جهت انجام کار در شهرستان بندرعباس،میناب،پارسیان و بندرلنگه برای شغل اپراتوری با شرایط مندرج در آگهی دعوت به همکاری اقدام نماید.

آخرین مهلت: 18 مهرماه 1398

جهت مشاهده شرایط و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.
 

شرکت تعاونی خدمات پشتیبانی و اداره صنعت برق خلبج فارس

بدینوسیله به اطلاع میرساند شرکت تعاونی خدمات پشتیبانی و اداره صنعت برق خلیج فارس درنظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود به تعداد 23 نفر نیروی انسانی مرد ، از طریق برگزاری آزمون نسبت به شناسایی افراد واجد شرایط جهت انجام کار در شهرستان بندرعباس،میناب،بستک برای شغل نگهبانی پست برق اقدام نماید.

آخرین مهلت: 18 مهرماه 1398

جهت مشاهده شرایط و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 

شركت مهندسی ساخت و نصب پارس کارن

شركت مهندسی ساخت و نصب پارس کارن کار به منظور تامین و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت بهره برداری کارخانه گندله سازی مادکوش، واقع در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس بندرعباس، از بین واجدین‌ شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس از طريق برگزاري آزمون و مصاحبه (فنی، تخصصی، مهارتی و روان شناختی)، به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تامین اجتماعی اقدام به جذب نیروی تمام وقت طبق جدول مشاغل و مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در اطلاعیه می‌نماید.

آخرین مهلت :23 مهرماه 1398

جهت مشاهده شرایط و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 

بانک کارآفرین

بانك كارآفرین در راستای تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در شهر تهران از طریق آزمون كتبی و انجام مصاحبه، از داوطلبان دارای شرایط دعوت به همكاری می نماید. (تاریخ اتمام ثبت نام: ساعت 24 روز 16 مرداد 1398)

جهت مشاهده شرایط و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 

بانک قرض الحسنه مهر ایران

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بمنظور تأمین نیروی مورد نياز و خدمت‌رساني شايسته به مشتريان، براي تصدي عنوان شغلي متصدي امور بانکي از داوطلبان زن و مرد متعهد و علاقمند به ترويج سنت پسنديده قرض‌الحسنه با رابطه استخدامي قراردادي موقت قانون کار و به تعداد محدود دعوت به همکاري مي‌نمايد. (تاریخ اتمام ثبت نام: ساعت 24 روز 29 تیر 1398)

جهت مشاهده شرایط و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 

 پارس فنل(سهامی خاص)

با استعانت از خداوند متعال، شرکت پارس فنل(سهامی خاص) نیروی انسانی مورد نیاز خود را برای زمان بهره برداری، از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی: دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس/ فوق لیسانس طبق شرایط در نظر گرفته شده (آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی و معاینات پزشکی)، طبق جدول ذیل و با انعقاد قرارداد مدت معین، مطابق قوانین کار و تأمین اجتماعی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و به صورت ساکن و شاغل دائم (این شرکت طرح اقماری ندارد)، جذب می نماید. (تاریخ اتمام ثبت نام: ساعت 24 جمعه 24 خرداد  98)

جهت مشاهده شرایط و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 

 شرکت مجتمع فولاد خراسان (سهامی عام)

شرکت مجتمع فولاد خراسان ( سهامی عام ) در نظر دارد به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد 202 نفر به از میان فارغ التحصیلان واجد شرایط مرد در مقاطع تحصیلی لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی ،مصاحبه روانشناختی ، طب صنعتی و گزینش، بصورت قراردادی طبق قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی جذب نماید. (تاریخ اتمام ثبت نام: ساعت 24 شنبه 31 فروردین 98)

جهت مشاهده شرایط و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 

آزمون استخدامی بانک ملت

بانک ملت با استعانت از درگاه خداوند متعال و با راهبرد مشتري مداري، به منظور ارائه خدمات بهينه مالي و بانکي به مشتريان و تکميل نيروي انساني خود در رده هاي شغلي بانکدار، متصدي امور اداري(حقوقی و IT ) و متصدي حفاظت، مطابق با ضوابط و آئين نامه استخدامي بانک، از بين متقاضيان واجد شرايط در مقاطع تحصيلي کارشناسي (جهت رده شغلي بانکدار) ، کارشناسی و کارشناسي ارشد (جهت رده شغلي متصدي امور اداري) و ديپلم (جهت رده شغلي متصدی حفاظت)، بومي و ساکن يکي از شهرهاي مندرج در جداول ذيل با رابطه استخدامي قراردادي موقت قانون کار، به تعداد محدود دعوت به همکاري مي نمايد. (تاریخ اتمام ثبت نام: ساعت 14 پنجشنبه 11 بهمن 97)

جهت مشاهده شرایط و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 

شرکت صنایع پتروشی سبلان

با استعانت از خداوند متعال، شرکت صنایع پتروشیمی سبلان(سهامی خاص) نیروی انسانی مورد نیاز خود را برای زمان بهره برداری، از بین متقاضیان مرد واجد شرایط در مقاطع تحصیلی: دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس طبق شرایط در نظر گرفته شده (آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی و معاینات پزشکی) و با انعقاد قرارداد مدت معین، طبق قوانین کار و تأمین اجتماعی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، جذب می نماید. (تاریخ اتمام ثبت نام: ساعت 24 پنجشنبه 11 بهمن 97)

جهت مشاهده شرایط و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 

شرکت پتروشیمی شازند

این شرکت در نظر دارد با استعانت از خداوند متعال و در راستای مسئولیت اجتماعی و با هدف کمک به ایجاد اشتغال پایدار، بر اساس ضوابط، مقررات و آئین نامه استخدامی خود، از بین داوطلبان واجد شرایط، تعدادی نیروی انسانی در مقاطع تحصیلی دیپلم،فوق دیپلم و لیسانس (بومی استان مرکزی) و مشاغل تخصصی و کارگری (بومی شهرستان شازند) جذب نماید. (تاریخ اتمام ثبت نام: ساعت 24 پنجشنبه 17 بهمن 97)

جهت مشاهده شرایط و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 

بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران به منظور تأمین نیروي انسانی مورد نیـاز خـود در تعـدادي از شهرسـتان هـا و شـهرهاي برخـی از استان ها براي تصدي در شغل بانکدار و بانکیار (تحویلدار)، از داوطلبان مرد و زن واجـد شـرایط بـه شـرح جـدول زیـر بر اساس ضوابط آیین نامه اسـتخدامی مربـوط، از طریـق آزمـون کتبـی ، مصـاحبه ، معاینـات پزشـکی و . . . بـا انعقـاد "قرارداد کار موقت" و "بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی" دعوت به همکاري می نماید. (تاریخ اتمام ثبت نام: ساعت 24 پنجشنبه 17 بهمن 97)

جهت مشاهده شرایط و ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

شبکه‌های اجتماعی

دسترسی سریع

ثبت نام آنلاین
مشاهده نمرات
آزمون های استخدامی
سود و زیان

جهت ثبت دوره های پیشنهادی خود فرم زیر را پر نمایید
نام و نام خانوادگی   ایمیل موبایل   دوره  

Captcha
کد امنیتی




free counters